قوانین فعالیت در انتشارات پارمیس

 

«انتشارات پارمیس»، فضایی ‌است برای گفت‌وگوی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی های مشترک در حوزه فرهنگ و هر نوع نوشته یا مطلبی که خلاف قوانین باشد و مطابق بند‌های زیر جای گیرد، پذیرفته نیست و حذف می‌شود. 

الف-  اعضاء مجاز به انتشار مطالبی خارج از حوزه فرهنگ، اطلاعات محرمانه، مطالب نفرت‌آمیز، توهین به قومیت‌ها، بی‌حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی، غیر اخلاقی و غیر قانونی برروی «انتشارات پارمیس» نیستند.

ب- مدیریت «انتشارات پارمیس» خود را در نگهداری اطلاعات شخصی کاربران، همچون نشانی پست الکترونیکی و …، پایبند می‌داند. اطلاعات اعضاء به غیر از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول در پروفایل کاربر در «انتشارات پارمیس» قابل دیدن می‌باشد، محرمانه نگهداری می‌شود. لطفا در انتشار اطلاعات خود در پست‌ها دقت لازم را به عمل آورید. کاربران نباید اطلاعاتی را که فکر می کنند حساس هستند برروی «انتشارات پارمیس» قرار دهند. مدیریت « انتشارات پارمیس» مسئولیت سوء استفاده از این اطلاعات را نمی‌پذیرد.

ج- عکس‌هایی که برای پروفایل استفاده می‌شود، در صورت قرار گرفتن جزء هر یک از موارد زیر، حذف می شود: 

1. غیراخلاقی

2. پوشش‌کم و نامناسب

3. عکس دیگران (تصویر پروفایل)

4. نامرتبط با موضوعات فرهنگی

5. ترسناک و دلهره آور

6. توهین آمیز

کاربرانی که نسبت به قوانین «انتشارات پارمیس» بی‌توجهی نمایند ، از طرف مدیریت «انتشارات پارمیس» مسدود خواهند شد.

 

قوانین و مقررات ثبت سفارش در انتشارات پارمیس

1-      تمامی کتب ارائه شده توسط انتشارات پارمیس پس از انجام مراتب  سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.
2-      کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و انتشارات پارمیس کتاب دست دوم توزیع نمی کند.

3-      همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.

نکته 1: در صورت افزایش قیمت کتاب ها از سمت ناشر خریدار موظف است مبلغ افزایش قیمت را واریز کند.

نکته 2: انتشارات پارمیس قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.

4- تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت 1 تا 2 روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب انتشارات پارمیس مشاوره نمایید.
5- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن انتشارات پارمیس می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.
6- انتشارات پارمیس قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد. به دلیل تهیه کردن تمامی کتاب ها طبق نیاز مشتری تحت هیچ شرایطی کنسلی هیچ کدام از اقلام فاکتور امکان پذیر نیست.

نکته 1: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای انتشارات پارمیس ، جریمه فوق الذکر مشمول سفارش نمی شود، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد و مشتری می تواند آن را به حساب بانکی خود مسترد نماید.
نکته 2: اگر یک یا چند عنوان از کتب سفارش داده شده برای انتشارات پارمیس غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد،انتشارات پارمیس کتابهای تهیه شده که در بازار موجود بوده است را برای مشتری ارسال خواهد کرد.

7- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر انتشارات پارمیس می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
8- کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.
9- استرداد وجه هایی که به دلایل : “موجود نبودن کتاب های ثبت سفارش شده و یا سفارش های لغو شده “در آخر هرماه صورت خواهد گرفت .

10- ارسال های تهران:

ارسال کتاب قالبا فردای روز ثبت سفارش انجام می‌پذیرد. با این حال در ایام مختلف سال ممکن است تا 2 روز کاری به طول انجامد. کاربران عزیز می‌توانند از طریق تلفن و ایمیل و پشتیبانی آنلاین سایت پیگیری سفارش خود را انجام دهند.

در نظر داشته باشید ساعت کاری موسسه 9 الی 18 می باشد و سفارشاتی که بعد از این بازه زمانی ثبت می گردد پیگیری آن به روز کاری بعد موکول می گردد.